Blog > Komentarze do wpisu

Warpaints Quickshade Ink Set,skinks.

Warpaints Quickshade Ink SetKolejny produkt od Army painter'a ( obiecałem opisać go wcześniej lecz stwierdziłem ze wpierw go użyję).W pudełku znajduje się 7 wash'y i poradnik.

Poradnik to typowa literatura dodawana do produktów tej firmy.Dobrze pokazuje jak krok po kroku uzyskać dany efekt(bardzo dobre dla początkujących).Co do samych wash'y bo to one są tu ważne.

Zestaw 7 wash'ów,podstawowych według mnie są  warte uwagi. Przede wszystkim cena,60 zł za 7 wash'y co daje nam około 8,50zł.W przypadku GW za 60 zł kupimy 5 wash'y(więc jesteśmy o 2 do przodu).Następnie większa pojemność-> AP(Army painter) oferuje nam 18 ml;GW tylko 12 ml.No i na koniec( i moim zdaniem najważniejsze) sposób zamknięcia, AP oferuje nam nakrętkę z dzióbkiem(dozownikiem przez co sposób dawkowania wash'y jest łatwy).Jak dla mnie ten sposób zamknięcia jest lepszy od tego co GW proponuje. Wiele raz spotkałem się z sytuacją zepsutego wash'a( wash'e od GW zostawiały białe ślady-> pewnie spowodowane zabrudzeniem od pędzla którym nabierałem dany wash).

Skinks

Ostatnio  popracowałem nad swoja armią lizardmen'ów  i chyba każdy mia ten problem kiedy to składał klocek 40+ chłopa  i  stwierdził jakie to stado klonów,bez życia.Dlatego  prezentuje wam parę modeli skink'ów(oraz Marco colmbo) które są mniej lub bardziej przerobione.

 

 

niedziela, 24 sierpnia 2014, swamper

Polecane wpisy