RSS
poniedziałek, 30 grudnia 2013

Umiejętności  rosną i już są tego efekty.Sami oceńcie.Jest to conversja starego Kroq-gara i nóg od temple gurda(plastik)

17:58, swamper
Link Dodaj komentarz »

Dzisiaj na warsztacie przerobiłem nowe dwie farby od GW.

Blood for the blood god

Fajnie że GW wreszcie pomyślało o farbie do krwi i mamy ją. Jest to lekko gęsta,błyszcząca farba i nic nic tu więcej.Z pewnością jest wiele lepszych specyfików do robienia krwi  lecz ten wcale nie jest taki zły-generalnie zakup tego to nie są pieniądze zmarnowane.


Ryza rust

Generalnie d... nie urywa ,rdza to rdza- kupując pojemnik  dostajemy gęstą(pasta) pomarańczową farbę- raczej tego bym nie polecał bo lepiej mieć zwykłą farbę.Bo rdze zrobisz i gacie nią pomalujesz.A to jest ewidentny przykład zarabiania pieniędzy.


17:50, swamper
Link Dodaj komentarz »

Wpadło mi do głowy by przerobić championa od regimentu Dark elves executioners(metal). Walał mi się po pudłach i żadnego pożytku z niego nie było.Dlatego postanowiłem że będzie to hero do moich elfów.Będzie uzbrojony w halabardę i na obecna chwile wygląda tak.

17:18, swamper
Link Dodaj komentarz »

Witam wszystkich serdecznie i chciałbym zaprezentować mój nowy model do lizardmenów.

Jak widać chłop dostał podstawkę  i czeka na swoją kolej. Wstępne łatanie zostało wykonane,ten model udał się GW-mało(albo brak )bąbli.Najwidoczniej jakość  wszystkich odlewów się poprawiła.Śmiało polecam ten model dla wszystkich miłośników jaszczurek- dobra jakość odlewu,dużo detali.

Tagi: Gor-rok
17:05, swamper
Link Dodaj komentarz »