RSS
niedziela, 24 sierpnia 2014

Warpaints Quickshade Ink SetKolejny produkt od Army painter'a ( obiecałem opisać go wcześniej lecz stwierdziłem ze wpierw go użyję).W pudełku znajduje się 7 wash'y i poradnik.

Poradnik to typowa literatura dodawana do produktów tej firmy.Dobrze pokazuje jak krok po kroku uzyskać dany efekt(bardzo dobre dla początkujących).Co do samych wash'y bo to one są tu ważne.

Zestaw 7 wash'ów,podstawowych według mnie są  warte uwagi. Przede wszystkim cena,60 zł za 7 wash'y co daje nam około 8,50zł.W przypadku GW za 60 zł kupimy 5 wash'y(więc jesteśmy o 2 do przodu).Następnie większa pojemność-> AP(Army painter) oferuje nam 18 ml;GW tylko 12 ml.No i na koniec( i moim zdaniem najważniejsze) sposób zamknięcia, AP oferuje nam nakrętkę z dzióbkiem(dozownikiem przez co sposób dawkowania wash'y jest łatwy).Jak dla mnie ten sposób zamknięcia jest lepszy od tego co GW proponuje. Wiele raz spotkałem się z sytuacją zepsutego wash'a( wash'e od GW zostawiały białe ślady-> pewnie spowodowane zabrudzeniem od pędzla którym nabierałem dany wash).

Skinks

Ostatnio  popracowałem nad swoja armią lizardmen'ów  i chyba każdy mia ten problem kiedy to składał klocek 40+ chłopa  i  stwierdził jakie to stado klonów,bez życia.Dlatego  prezentuje wam parę modeli skink'ów(oraz Marco colmbo) które są mniej lub bardziej przerobione.

 

 

środa, 20 sierpnia 2014

Na jednym z portali możemy podziwiać nowe modele  do wampirów i królów  grobowców.

Możemy zauważyć że w najbliższym czasie GW uderzy sklepowe pułki  box'ami  z dużymi potworami.

 

źródło:

http://www.belloflostsouls.net/2014/08/breaking-nagash-arkhan-neferata-spotted.html

20:25, swamper
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 sierpnia 2014

Witam wszystkich w ten deszczowy dzień. Dzisiaj  zaprezentuje wam co nowego u  kapitana oraz wykonałem już piedestał do manhunter z Avatars of war.

 

 

 

Tak się prezentuje postęp prac nad Razig'iem.

Tu piedestał(jestem bardzo zadowolony z efektu jakie dają pigmenty).

I na  koniec wkradnie się fotka z autarchem.

wtorek, 05 sierpnia 2014

Tak jak obiecałem-przedstawię wam mega brush set od Army Painter'a.

A więc dostałem pudełko wielkości standardowych box'ów od wh40k(od piechoty).

W środku znajduje się  11 pędzli( w tym 1 gratis).

Nie chcę wymieniać jak się nazywają ponieważ dostajemy wszystkie pędzle jakie produkuje Army Painter.W tym zestawie znajdziemy 2 drybrushe,5 pędzli do wszelakich drobiazgów,2 standardy(jeden do regimentów drugi do potworów) i 2 specjalne(strippling i vehicle/terrain).Wszystkie pędzle są wyprofilowane przez co wygodnie się je trzyma.Oprócz tego do pudełka jest dołączony mini poradnik jak używać każdego z nich .I oczywiści cena  która wynosi około 135 zł.A więc za każdy pędzel  wynosi około 12 zł.( co jest dobrym wynikiem).

13:39, swamper
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 04 sierpnia 2014

W ramach modernizacji i rozwoju postanowiłem kupić sobie trochę nowego sprzętu który przedstawię w nadchodzących dniach.

Na liście zakupów znalazło się:

Army painter'a  Mega brush set, ink set, basing set,kolinsky masterclass+ nie widoczny na zdjęciu blister z avatars of war manhunter.

18:10, swamper
Link Dodaj komentarz »